Інструменти

Протягом ось уже понад 10 років працюю в галузі розробки продуктів, продукти потрібно аналізувати, з користувачами продуктів потрібно комунікувати. Для себе визначив кілька програмних комплектів з якими можна і потрібно працювати.

Хочу звернути вашу увагу на те, що саме з цими сервісами або продуктами працював і доволі щільно — багато чого в список не вказую, бо не вважаю за потрібне.

Аналітика

metrica.guru

Дуже корисний інструмент який допоможе зробити швидкий аналіз та порівляняти вас та вашого конкурента

https://t.me/MetricaRobot

matomo.org

Self-hosted платформою аналітики, яка дає вам і вашому бізнесу 100% право власності на дані та захист конфіденційності користувачів.

Маркетинг

mautic.org

Self-hosted та Open-source маркетингова платформа, яка дасть змогу легко і просто автоматизувати процеси вашого маркетингового напрямку.

Інтегрується з різними сервісами: Mandrill/Mailchimp, Mailjet, OneSignal і багато інших.

Реклама

revive-adserver.com

Open Source та Self-hosted платформа для управління рекламою.

Легко інтегрується з mautic. Завданням цього рішення є показ на сторінках вашого продукту (сайту) рекламних блоків. У панелі управління ви побачите повну статистику. Є один мінус — це дизайн продукту, він родом з 90х років.

Візуалізація даних

Google Data Studio

простий інструмент, який можливо інтегрувати з різними джерелами даних. Якщо говорити про мене — mysql. Але під час інтеграції потрібно бути дуже обережним під час написання запитів, можна з легкістю укласти вашу базу даних

Microsoft Power Bi

гарний інструмент від Microsoft для візуалізації. Як на мене краще за Google Data Studio, мінус як на мене — це десктопний клієнт.